Ohlasy účastníků na kurz


Zpět na nabídku kurzů

pan Martin Strimpfl, společnost Tyco Fire & Security

Číst celé hodnocení

Měl jsem možnost účastnit se školení od pana Kravala i školení pana Steina a doporučil bych spíše ten posledně jmenovaný. Je tak nějak více o praxi a z praxe. Oproti tomu kurz pana Kravala je spíše teoretický, ale každému může vyhovovat něco jiného.

pan Martin Pospíšil, společnost Team Trackers s. r. o.

Děkuji za materiály a za výborné školení. Líbilo se mi ještě víc než jednička, díky těm praktickým příkladům, které jsme řešili společně.

Ing. Rudolf Plíva, společnost NOWIRE

Děkuji za velmi zajímavé a přínosné školení!

pan Jiří Filous, společnost Česká pojišťovna a. s.

Ano, mám zájem o zasílání informací o nových kurzech a děkuji za skvělé (i když náročné:-)) školení.

pan Martin Pospíšil, společnost Team Trackers s. r. o.

Ještě jednou díky za velmi přínosné a “výživné” školení.

pan René Marynčák, společnost MiCoS SOFTWARE s. r. o.

Dekuji za zaslane dokumenty. Jiz pracujem na osnove dalsich skoleni a byli bychom velmi radi, kdybychom mohli tyto opet realizovat prostrednictvim Vasi osoby, neboť se nam skoleni velmi libilo.

pan A. Roubíček, společnost ATLAS a. s.

Samozřejmě, že největším přínosem pro mě byl obsah přednášek, kdy se René snaží v prvním dni projet OOP s návazností na UML, zbořit některé mýty  a srovnat znalosti posluchačů na úroveň, se kterou budou schopni vstřebávat informace prezentované v následujících dnech. Musím říct, že je to pěkná nalejvárna a to, co jiní vykládají celé semestry, René zvládne za tři dny a má to větší efektivnost. Výhodou tohoto kurzu je spousta praktických ukázek a výměna zkušeností z praxe lektora, tak účastníků kurzu.

Vzhledem k tomu, že je školení velice přínosné, musím ho doporučit všem, kdož mají zájem navrhovat a psát kvalitní objektové aplikace".

Pan Jiří Fabián, JetMinds s. r. o.

Hned prvni den me hodne zaujal. Rene projel principy navrhu objektoveho modelu a musim rici, ze to bylo poprve, co jsem se setkal s pojmy jako kovariance ci kontravariance podedenych metod nebo smisena soudrznost instanci. Dalsi dny jsme pak promrskavali jednotlive navrhove vzory - jak GoF tak i Reneho home grown. Skvele bylo to, ze se nejednalo pouze o tu znamou sucharinu, ale vse bylo podlozeno realnymi priklady. Mne osobne se libily prave ty ruzne variace a ukazky prevodu ze vzoru na vzor. [...] Jednim z meritek odbornosti je to, ze si muzete dovolit o sve domene vtipkovat. Az uvidite Reneho vymazlene slajdy, bude vam jasne, ze on odbornikem je.¨

Pan Karel Mašát, nezávislý vývojář

Školení mi přišlo přínosné, rád bych byl informován o jeho případném pokračování, či o nějakém jiném vámi, pořádaném.

Paní Kateřina Suchá, společnost PharmSys s. r. o

Dobrý den, také děkuji za zajímavé školení, materiály a literaturu.¨

Zpět na nabídku kurzů